Covid-19 informatie
Spoffin presenteert het programma voor 2022 onder voorbehoud van eventuele beperkende maatregelen van de overheid.
Tijd Artiest Titel Locatie
12.00-17.00 Het Wilde Oog (NL) Spakenburg Meets The World #9 Rietveldpaviljoen, Zonnehof
14.00-14.30 TwoMuch Circus (ES) Get Ready #1 Lieve Vrouwekerkhof
14.00-14.30 Hobe Lasai (NL/ES) Moon #2 Paternosterstraat
14.00-14.45 Le Grand Jeté! (FR) Répliques #3 Hof
14.30-15.00 Suprun & Co (UA) Chicken Ryaba #5 Het Seminarie (Muurhuizen 102)
14.30-15.15 Ibrahim Mousa (NL/PS) Transit #8 Koppelpoort (Spuizijde)
14.30-15.15 Manibus Pedibus (DE/RU) Come Closer #7 Langestraat (mobiel)
14.45-15.25 Wonderground (ES/IL) RISE #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis)
15.00-15.30 Knot on Hands (DE/NL/BE) Brace for Impact #1 Lieve Vrouwekerkhof
15.00-15.30 UliK Robotic Circus (DE) Salto Robotale #3 Hof
15.00-15.45 PuntMoc (ES) Gags On Trix! #2 Paternosterstraat
15.00-16.00 De Luie Honden (NL) Excursie Thuishaven #10 Café Onder de Linde
15.30-16.00 Blaas of Glory (NL) On a highway to hell #7 Langestraat (mobiel)
15.45-16.15 Mariana Collado & Lucio A. Baglivo (ES) MyL #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis)
16.00-16.45 Compagnia Signor Formicola (IT) Varietà mutanda #2 Paternosterstraat
16.00-16.45 Bängditos theater (DE) 2CV - Ente Gut, Alles Gut #3 Hof
16.00-16.45 INO Kollektiv (FR) INO #1 Lieve Vrouwekerkhof
16.30-17.00 Yucef Zraiby and Neilor Moreno (LB/ES) Go Slow #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis)
16.30-17.00 Suprun & Co (UA) Chicken Ryaba #5 Het Seminarie (Muurhuizen 102)
16.30-17.15 Manibus Pedibus (DE/RU) Come Closer #7 Langestraat (mobiel)
17.00-17.30 Anna Krazy (EE) All Strings Attached #2 Paternosterstraat
17.00-17.30 Aramelo (DE/LU) (Un)folded #1 Lieve Vrouwekerkhof
17.00-17.45 Free-DOM City (NL) Street dance battles #3 Hof
17.00-17.45 Ibrahim Mousa (NL/PS) Transit #8 Koppelpoort (Spuizijde)
17.45-18.15 Blaas of Glory (NL) On a highway to hell #1 Lieve Vrouwekerkhof
18.00-18.30 UliK Robotic Circus (DE) Salto Robotale #3 Hof
18.30-19.00 Kunstbende (NL) Winnaars Utrecht 2022 #1 Lieve Vrouwekerkhof
19.00-19.30 Hobe Lasai (NL/ES) Moon #2 Paternosterstraat
19.00-19.30 Duo Laos (ES) Otros Aires #3 Hof
19.00-19.30 TwoMuch Circus (ES) Get Ready #1 Lieve Vrouwekerkhof
19.00-19.30 Suprun & Co (UA) Chicken Ryaba #5 Het Seminarie (Muurhuizen 102)
19.00-19.40 Wonderground (ES/IL) RISE #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis)
19.30-20.30 De Luie Honden (NL) Excursie Thuishaven #10 Café Onder de Linde
20.00-20.30 Mariana Collado & Lucio A. Baglivo (ES) MyL #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis)
20.00-20.30 Knot on Hands (DE/NL/BE) Brace for Impact #1 Lieve Vrouwekerkhof
20.00-20.45 Bängditos theater (DE) 2CV - Ente Gut, Alles Gut #3 Hof
20.00-20.45 PuntMoc (ES) Gags On Trix! #2 Paternosterstraat
20.00-20.45 Ibrahim Mousa (NL/PS) Transit #8 Koppelpoort (Spuizijde)
20.45-21.15 Yucef Zraiby and Neilor Moreno (LB/ES) Go Slow #4 Mooierstraat (achter Mondriaanhuis)
21.00-21.30 Blaas of Glory (NL) On a highway to hell #3 Hof
21.00-21.35 Matthias Romir (DE) Schwarz #6 Binnenplaats De Observant
21.00-21.45 Compagnia Signor Formicola (IT) Varietà mutanda #2 Paternosterstraat
21.00-21.45 Firebirds (HU) Proper Mess #1 Lieve Vrouwekerkhof
22.00-22.30 Aramelo (DE/LU) (Un)folded #1 Lieve Vrouwekerkhof
22.00-22.30 Duo Laos (ES) Otros Aires #3 Hof
22.00-22.30 Anna Krazy (EE) All Strings Attached #2 Paternosterstraat
23.00-23.45 Firebirds (HU) Proper Mess #3 Hof
23.00-23.45 INO Kollektiv (FR) INO #1 Lieve Vrouwekerkhof

FESTIVAL SPOFFIN IS...

Hét internationale street arts festival in de Amersfoortse binnenstad. Elk laatste weekend van augustus drie dagen lang toptheater, dans, circus en muziek.

Festival Spoffin is samen met Amersfoorts Theater Terras onderdeel van de Stichting Zomertheater Amersfoort.

NIEUWSBRIEF

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte! Je krijgt een e-mail van MailChimp om je inschrijving te bevestigen (double opt-in).

CONTACT